۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۲
اردوهای جهادی محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با ۴۵۰ پروژه جهادی در سراسر استان، تبلور مدیریت جهادی در خطه علویان شده است.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹
رئیس بسیج سازندگی مازندران خبر داد:
ساری - رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران از اجرای رزمایش محرومیت زدایی با حضور ۴۵۰ گروه جهادی در استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۷:۳۱
ساری - ایرنا - رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران گفت: ۵۳ واحد مسکونی سهم بسیج سازندگی مازندران برای مردم زلزله زده کرمانشاه بود که تمامی آنها ساخته و تحویل مالکین شد.
۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۰۷:۵۴
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر سپاه با تاکید بر تداوم طرح‌های محرومیت‌زدایی در کشور گفت: ۱۷۰ میلیارد ریال به طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان مازندران اختصاص یافت.
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۲
با ساخت خانه‌های محروم با مساعدت سپاه، بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران، گامی به سوی محرومیت‌زدایی در این استان برداشته شد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۸
مدیرکل کتابخانه های مازندران:
قائم‌شهر- مدیرکل کتابخانه‌های مازندران از اجرای طرح مطالعه با طعم تابستان در روستاهای استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۳
۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۵
معاون محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء خبر داد؛
بهشهر- معاون محرومیت زدایی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با اعلام اینکه افتتاح ۴۰ پروژه بزرگ محرومیت‌زدایی در کشور در دستور کار است، گفت: این پروژه ها با هدف محرومیت زدایی افتتاح می شود.
۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۴
سردار بابایی با اشاره به اینکه ۱۲۰ روستا در مازندران در پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار دارند، خاطرنشان کرد: ۵۰۰ واحد مسکونی برای افراد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی در سال ۹۵ و ۹۶ ساخته شد و ۷۴۶ واحد هم امسال برای افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی ساخته می‌شود.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۴
برای افتتاح واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان؛
کرمانشاه_ رئیس سازمان بسیج مستضعفین، دقایقی پیش وارد کرمانشاه شد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۸:۲۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: اکنون ۸۲۹ واحد توسط گروه‌های بسیج سازندگی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در حال ساخت است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۷
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: مردم باید هوشیار باشند که منافقین و دشمنان از مطالبه گری آنها سوء استفاده نکنند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۳
کرمانشاه- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از افتتاح ۲۰۰ واحد بازسازی شده مناطق زلزله‌زده با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد.
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۴
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ۲۰۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی افتتاح و تحویل هموطنان کرمانشاهی می‌شود.
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۰
معاون اجرایی سپاه کربلا:
مجیدی: سپاه کربلای مازندران با همت مسئولین اردویی و گردشگری به منظوربرقراری زیارت ائمه (ع) برای همه عاشقانی که مقدور به تامین هزینه های سنگین این امر نیستند در صدد ایجاد راه حل برآمد که نهایتا با همکاری سازمان حج و زیارت و امضای تفاهم نامه ای "طرح زیارت ارزان" را پایه ریزی و در آینده ای نزدیک به مرحله اجرا در می آورد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۸
فرهی در مصاحبه با رادیو گفت و گو:
معاون قرارگاه جهاد اقتصادی بسیج سازندگی کشور گفت: نیازی به بسترسازی برای ایجاد صنایع کوچک وجود ندارد، بلکه تنها باید بدون پیچیدگی به مردم اجازه فعالیت بدهیم.

صفحات

تازه ها