شناسه خبر :۹۶۰۹

نشست صمیمی جمعی از جهاد گران با ریاست سازمان بسیج سازندگی

به فرمایش مقام معظم رهبری : بسیج سازندگی باید تکیه گاه گروه های جهادی باشد .
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی سپاه کربلا :  دکتر زهرایی در نشست صمیمی با جهاد گران استان مازندران در روز پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ضمن تشکراز اقدامات و خدمات رسانی جهادگران و بسیج سازندگی در امر سیل ، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) که بسیج سازندگی باید تکیه گاه گروه های جهادی باشد اظهار داشت بسیج سازندگی یک نهاد تسهیل گر و مردمی  می باشد نه یک نهاد حاکمیتی .

ریاست سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه افزود : یکی از ماموریت های مهم بسیج سازندگی شناسایی ، توانمند سازی نیروهای جوان انقلابی در تراز انقلاب می باشد و  گروه های جهادی در عمل کار گروهی را باید  تجربه کنند کنند .

وی خاطر نشان شد : وظیفه بسیج سازندگی این است که از دل دستگاهای اجرایی پروژه های محرومیت زدایی و عمرانی را برای گروه جهادی تعرف کنند و پیوند بین گروه جهادی و مردم را شکل دهند .

سرهنگ زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در پایان اشاره کرد که تفکر جهادی را باید در میان اقشار بسیج توسعه داد و از ظرفیت بالای این اقشار استفاده کرد و گروه های جهادی باید از استانداران به جهت داشتن مسئولیت پشتیبانی از گروه های جهادی مطالبه گر باشند تا نیاز مردم را مرتفع سازند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها