شناسه خبر :۹۳۸۰

بیانیه گام دوم انقلاب به مطالبه عمومی جامعه تبدیل شود

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به نقش اثرگذار رسانه‌ها در آگاهی بخشی جامعه، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رسانه‌های انقلابی به مطالبه عمومی جامعه تبدیل شود.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام و المسلمین یدالله غلامی صبح امروز در آستانه روز خبرنگار در دیدار اعضای شورای قشر سازمان بسیج رسانه مازندران با تبریک ایام ذی الحجه، اظهار داشت: این ایام موسم حج بوده و ابراهیم زمان خانه کعبه را بنا کرده و حج ابراهیمی اکنون برای مسلمانان جهان نازل شده است.

وی افزود: یاد و خاطره شهدای خبرنگار را گرامی می‌داریم و خبرنگاران باید در نشر ارزش‌های دینی نقش آفرین باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه خبررسانی ریشه در خلقت و آفرینش بشریت دارد، تصریح کرد: در زندگانی انبیا بحث خبرنگاری و خبر را به عنوان راوی و روایتگر داشته ایم و بسیار جایگاه خاصی داشته است.

غلامی با بیان اینکه رسانه به معنای امروزی نیز به مفهوم رساندن بیان‌ها، دیدگاه‌ها است، افزود: ویژگی اصلی رسانه‌های امروزی در این است که از پیرامون خود با خبر شود و در سریعترین زمان ممکن کسب خبر کند.

وی با اعلام اینکه رسانه در عصر امروزی یکی از نشانه‌های پیشرفت بشری محسوب می‌شود، تصریح کرد: رسانه وسیله ای حامل پیام از فرستنده به گیرنده است.

سئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه رسانه ابزار قدرتمند در جامعه بشری بوده و مسئولیت خطیری در تامین محتوای پیام داشته و دارد، افزود: خبرنگاران مواظب آبروی افراد، منافع نظام و منافع مملکت و آبروی جریانات سیاسی باشند.

غلامی با اعلام اینکه خبرنگاران بسیجی نقش اساسی در نشر ارزش‌های ناب انقلاب دارند، تصریح کرد: اصل انقلاب اسلامی ایران با جهش عمومی و یک حرکت مردمی به نتیجه رسیده است و این مهم سبب به نتیجه رسیدن انقلاب شده است. هنر امام راحل در این بوده که انقلاب و مبارزه را به حوزه علمیه برده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه امام راحل سایه شوم جدایی دین از سیاست را از طریق انقلاب کنار گذاشته است، گفت: هدف دیگر ایشان این بوده که از حوزه برای پیام رسانی استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه بیانیه مقام معظم رهبری در مورد گام دوم انقلاب بسیار متمایز و دارای اهمیت برای نخبگان و فعالان رسانه ای کشور است، تصریح کرد: مهم ترین کار رسانه در این بخش، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری را به مطالبه عمومی آحاد جامعه تبدیل کنند.

عبدالمهدی حق شناس، رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران نیز با گرامی‌داشت روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران ارزشی و انقلابی در نشر ارزش‌های دینی نقش آفرینی کنند.

وی افزود: خبرنگاران مازندرانی از افراد انقلابی و دوستدار نظام بوده و همواره در راه تعالی و اقتدار ایران و استان تلاش دارند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها