شناسه خبر :۶۹۹۲

برگزاری سومین یادواره شهدای حرم بهشهر

فرمانده سپاه بهشهر در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم بهشهر از برگزاری سومین یادواره شهدای مدافع حرم در پنجم اردیبهشت ماه خبر داد و بر افزایش حضور جوانان در برنامه‌های دینی و ارزشی و مساجد تأکید کرد و اظهار داشت: یادواره شهدا یکی از شیوه‌های مهم تعمیق ارزش‌های دینی است.
نسخه مناسب چاپ

 

 «حسن پورقربان» فرمانده سپاه بهشهر در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم بهشهر از برگزاری سومین یادواره شهدای مدافع حرم در پنجم اردیبهشت ماه خبر داد و بر افزایش حضور جوانان در برنامه‌های دینی و ارزشی و مساجد تأکید کرد و اظهار داشت: یادواره شهدا یکی از شیوه‌های مهم تعمیق ارزش‌های دینی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن با برنامه‌های ضد فرهنگی و کانال‌های فارسی زبان وارد هجمه و جنگ شده و ما باید برای مقابله با جنگ نرم و فرهنگی دشمن مجهز باشیم، گفت: یادواره شهدا با هدف مقابله با دشمن در برابر حملات فرهنگی و تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه ساری و جاری باشد.

فرمانده سپاه بهشهر با بیان اینکه ۴۰ سال از انقلاب را پشت سر گذاشته ایم، اظهار کرد: برای تداعی انقلابی گری باید تلاش بیشتری در بین نسل جوان انجام شود.

این مسئول ادامه داد: برای استمرار انقلاب شهدای فراوانی تقدیم انقلاب شد و تقدیم ۲۳۰ هزار شهید دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بیانگر این ادعاست.

فرمانده سپاه بهشهر افزود: انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی، محلات انقلابی، ادارات انقلابی، دولت اسلامی و امت اسلامی از گام‌های مهم انقلاب است تا انقلاب به صاحب اصلی تحویل داده شود.

 

 

منبع : خبرگزاری بسیج

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها