رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران مطرح کرد:
شناسه خبر :۶۲۷۴

اجرای ۶۰۰۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی در مازندران

ساری - رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا گفت: بیش از شش هزار پروژه توسط بسیج سازندگی طی ۱۰ سال اخیر اجرا شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ غلامرضا شریعتی صبح پنجشنبه در نشست خبری به مناسبت دهه فجر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف، استقلال و قطع وابستگی را مهمترین دستاورد نظام اسلامی برشمرد و گفت: در حال حاضر بسیاری از وابستگی به کشورهای دیگر با استقرار نظام مردمی و اسلامی قطع شده است.

وی افزود: رسیدگی به اوضاع و احوال محرومان و مستضعفان از ماموریت های انقلاب اسلامی است و در این راستا دستگاه های مختلف مشغول فعالیت هستند.

سرهنگ شریعتی، تاسیس سازمان بسیج سازندگی را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: سازماندهی مردم و بکارگیری آنان در حوزه های مختلف از وظایف اصلی به شمار می رود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا یادآور شد: تاکنون ۶۵۰ هزار نفر از مردم استان در قالب گروه های جهادی فعالیت کرده اند و در این راستا شش هزار پروژه طی ۱۰ سال اخیر اجرا شده است.

سرهنگ شریعتی عنوان کرد: بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های بسیج سازندگی صرف شده است و بخش عمده این اعتبار با حمایت مردم تامین و صرف شده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا با تاکید بر ایجاد و حفظ اشتغال تصریح کرد: از سال ۹۱ تا پایان سال ۹۶ بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات از منابع سپاه استان برای اشتغال خرد اعتبار درنظر گرفته شد و بیش از ۲۳ هزار و ۸۰۰ کارگاه شغلی ایجاد شده است.

وی کمک به دولت برای اجرای پروژه های بزرگ را برنامه های بسیج سازندگی بیان کرد و گفت: امسال هزار و ۶۰۰ پروژه محرومیت زدایی با کمک بسیج سازندگی در استان اجرا می شود.

سرهنگ شریعتی، کمک به ساخت بیمارستان، مراکز بهداشتی و درمانی، پل، بهسازی ۱۷۰ کیلومتر راه روستایی در استان را از جمله اقدامات بیان کرد و گفت: در سال جاری ۷۰ میلیارد تومان پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا شده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها