معاون اجرایی سپاه کربلا:
شناسه خبر :۴۶۰۶

طرح زیارت ارزان ویژه زائران مازندرانی به کربلا در استان اجرایی می شود

مجیدی: سپاه کربلای مازندران با همت مسئولین اردویی و گردشگری به منظوربرقراری زیارت ائمه (ع) برای همه عاشقانی که مقدور به تامین هزینه های سنگین این امر نیستند در صدد ایجاد راه حل برآمد که نهایتا با همکاری سازمان حج و زیارت و امضای تفاهم نامه ای "طرح زیارت ارزان" را پایه ریزی و در آینده ای نزدیک به مرحله اجرا در می آورد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، سرهنگ پاسدار عسکر مجیدی در گفتگو با بسیج ضمن گرامی داشت یاد و خاطر رزمندگان حماسه آفرین عملیات آزادسازی شهر مهران، از مهمترین آرزوهای مومنین ایران اسلامی و رزمندگان دوران ۸ ساله دفاع مقدس را زیارت کربلا و عتبات عالیات در عراق دانست.

 معاون اجرایی سپاه کربلا با اشاره به وجود جنگ و خونریزی، قتل و غارت، تهدیدهای روز افزون، تحریم و تگناهای همه جانیه از سوی اکثر کشورهای جهان طی سالهای آغازین انقلاب اسلامی ایران و جنگ ۸ ساله،  تحقق آرزوی رزمندگان را مقاومت و ایستادگی در راه خدا و اهل بیت(ع)  دانست و بازگشایی تمام درها به ویژه زیارت امام حسین(ع) و معصومین(ع) در عراق را ثمره همین مهم خواند.

سرهنگ پاسدار مجیدی افزود: گرچه  علی الظاهردرهای زیارتی برای مومنان  وعاشقان  زیارت ائمه معصومین(ع) باز است اما وجود تنگناهای اقتصادی عملا زیارت ائمه معصومین و اماکن مقدس در کشورهای اسلامی از جمله عراق و عربستان را دشوار کرده است.

وی یادآور شد: سپاه کربلای مازندران با همت مسئولین اردویی و گردشگری به منظوربرقراری زیارت  ائمه (ع) برای همه عاشقانی که مقدور به تامین هزینه های سنگین این امر نیستند در صدد ایجاد راه حل برآمد که نهایتا با همکاری سازمان حج و زیارت و امضای تفاهم نامه ای "طرح زیارت ارزان" را پایه ریزی و در آینده ای نزدیک به مرحله اجرا در می آورد.

معاون اجرایی سپاه کربلا بیان کردک زائران در این طرح می توانند با حداقل قیمت که حدود ۸۹۰ هزار تومان است توفیق  زیارت  کربلا و عتبات عالیات در عراق را به دست آورند.

سرهنگ مجیدی درباره اقدامات سپاه کربلا در این طرح گفت: اردویی سپاه کربلا در این سفر زیارتی با در اختیار نهادن اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر  و ارائه خدمات اعم از تامین مکان استراحت و پذیرایی یک روز از روزهای سفر و همچنین زیارت شهدای گمنام در هفت تپه فعالیت فرهنگی موثری  در ترویج مبانی اسلامی به عمل می آورد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها