سردار غلامی در گفت‌وگو با میزان:
شناسه خبر :۴۵۱۷

سازماندهی واحدهای کوچک اقتصادی سخت‌تر از موفقیت‌های جبهه مقاومت نیست

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: وقتی ما در پیچیده‌ترین عرصه‌های موشکی و ماهواره با امکانات محدود و در اوج تحریم موفق عمل کرده‌ایم، سازماندهی واحدهای کوچک اقتصادی و جریان تولید و فرهنگ‌سازی برای مصرف تولید داخلی که موجب ایجاد اشتغال می‌شود، سخت‌تر از موفقیت‌های جبهه مقاومت نیست.
نسخه مناسب چاپ

 

سردار «نعمان غلامی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسیخبرگزاری میزان، با بیان اینکه مدیران و مسئولان دولتی باید کمک کنند تا مردم وارد مقابله با جنگ اقتصادی شوند، اظهار کرد: فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی و همچنین کمک به تولید ملی، ساده‌ترین شیوه‌های اقدام مسئولان برای جنگ اقتصادی با دشمن است.

وی افزود: در حوزه جنگ اقتصادی ظرفیت‌ها و توانایی‌های ما برای کسب موفقیت، بسیار بیشتر از حوزه جنگ نظامی است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی در ادامه با بیان اینکه بسیج توانسته در خط مقدم جنگ اقتصادی به این باور برسد که پیروزی در جنگ اقتصادی بسیار آسان‌تر از جنگ نظامی و دفع خطرات پیرامونی کشور است، گفت: وقتی ما در پیچیده‌ترین عرصه‌های موشکی و ماهواره با امکانات محدود و در اوج تحریم موفق عمل کرده‌ایم، سازماندهی واحدهای کوچک اقتصادی و جریان تولید و فرهنگ‌سازی برای مصرف تولید داخلی که موجب ایجاد اشتغال می‌شود، سخت‌تر از موفقیت‌های جبهه مقاومت نیست.

سردار غلامی در پایان گفت: سازمان بسیج سازندگی از ابتدای سال جاری تمرکز فعالیت های جهادی را بر روی مصرف بهینه آب در کشور قرار داده است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها