شناسه خبر :۴۴۳۴

مددجویان مازندران ۷۰۰ واحد مسکن تحویل می گیرند

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) استان مازندران گفت : بنا داریم تا پایان امسال ۷۰۰ واحد مسکونی را به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این استان تحویل دهیم .
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش ایرنا ، رضا نوروزی روز شنبه در مراسم " لذت لبخند " که در شهرداری قائمشهر برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود : در ماه مبارک رمضان و در مراسم لذت لبخند کمیته امداد امام خمینی سعی دارد تا با برگزاری جشن گلریزان به مددجویانی که بدون مسکن هستند ، کمک کند .

وی با بیان اینکه تعهد سال گذشته کمیته امداد استان در ساخت مسکن برای ۳۵۰ خانواده نیازمند بوده است ، گفت : با همت خیرین و کمیته امداد امام خمینی ( ره ) این رقم به ۵۷۵ باب رسیده است .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) مازندران با اشاره به اینکه از این تعداد مسکن حدود ۱۰۰ باب توسط بسیج سازندگی ساخته و تحویل داده شد ، افزود : مابقی مسکن با همت پیمانکاران کمیته امداد در حال ساخت و تحویل به مددجویان است .

نوروزی زمان تحویل تمام این تعداد باب مسکن را به مددجویان کمیته امداد تا پایان شهریورماه امسال اعلام کرد.

در استان مازندران ۴ هزار و ۵۰۰ مددجوی کمیته امداد اجاره نشین و مسکن هشت هزار مددجوی کمیته امداد غیر مقاوم است .

در استان مازندران ۷۲ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره ) است که از این تعداد ۵۲ هزار و ۵۰۰ خانواده مستمری بگیر هستند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) مازندران با بیان اینکه سال گذشته در جشن گلریزان حدود هشت میلیارد تومان جمع آوری شده است ، افزود : بنا داریم تا امسال با کمک خیرین این رقم را تا ۲۰ درصد افزایش دهیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان قائمشهر نیز در این مراسم گفت : در جشن رمضان امسال بنا داریم تا با همت خیرین و همکاری بسیج سازندگی ۸۰ باب واحد مسکونی را تا پایان امسال به مددجوان کمیته امداد این شهرستان تحویل دهیم .

ابولحسن رنجبر ادامه داد : همچنین می خواهیم برای تعداد ۱۰۰ نوعروس قائمشهری که منتظر جهیزیه هستند ، جهیزیه تهیه و آنان را راهی خانه بخت کنیم تا مشکلاتشان مرتفع شود.

در شهرستان قائمشهر ۸هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند .

در مراسم لذت لبخند که با همت شورای شهر ، شهرداری قائمشهر و کمیته امداد برگزار شد توسط خیرین قائمشهری ۷۴ میلیون تومان و ۱۰ تخته فرش و ۱۵۰ سبد کالا جمع آوری شد. - 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها