رئیس بسیج سازندگی مازندران:
شناسه خبر :۴۲۵۹
۲۰ هزار کارگاه اشتغال خرد در مازندران ایجاد شد

۲۰ هزار کارگاه اشتغال خرد در مازندران ایجاد شد

ساری - رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران از ایجاد ۲۰ هزار کارگاه خانگی، کشاورزی و صنایع تبدیلی در مازندران به همت بسیج سازندگی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

غلامرضا شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر از ایجاد ۲۰ هزار کارگاه خانگی و صنایع تبدیلی در مازندران به همت بسیج سازندگی خبر داد و گفت: این اشتغال‌زایی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد تومان در مازندران اجرایی شد.

وی افزود: تلاش برای توسعه، عمران و آبادانی در نقاط مختلف استان از وظایف مهمی است که بسیج سازندگی بر عهده دارد و با قوت در این بخش‌ها تلاش داریم.

وی اظهار داشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مازندران شکل‌گرفته و در همین راستا بسیج سازندگی مازندران، اجرای برنامه دهستان پیشرفت را در دستور کار دارد و این برنامه در بخش اشتغال‌زایی، بهداشت، درمان و آموزش در دهستان‌های محروم بهشهر، ساری و تنکابن در دست اجرا است تا در ریشه‌کنی محرومیت تلاش شود.

شریعتی با اعلام اینکه تلاش برای اشتغال‌زایی و عمران در سراسر مازندران آغازشده و ادامه دارد، از پرداخت ۵ میلیارد تومان تسهیلات به جوانان شهرستان بهشهر در بخش اشتغال خبر داد و گفت: این اعتبارات در دو سال گذشته اختصاص یافت و ۵۰۰ نفر از این تسهیلات و اشتغال مناسب، بهره‌مند شدند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران همچنین با اشاره به اعتبارات اختصاص‌یافته از سوی بسیج سازندگی به بخش زیرساخت‌های شهرستان بهشهر افزود: بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان از منابع سپاه در شهرستان هزینه شده که تخصیص این اعتبارات از غرب تا شرق مازندران و از رامسر تا گلوگاه در دستور کار است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های لازم، برای زیرساخت‌های مختلف هزینه می‌شود.

شریعتی گفت: تلاش ما در سپاه و بسیج، توانمندسازی بخش‌های مختلف جامعه است تا با تلاش همه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه و عمران اقدام شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها