هم افزایی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری با سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران
شناسه خبر :۱۷۳۱

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا با مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری دیدار و گفت گو کرد.

روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۰/۹۶ جلسه ای در خصوص هم کاری و هم افزایی با حضور سرهنگ شریعتی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا و مهندس اصغریان مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش مدیریت فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۰/۹۶ جلسه ای در خصوص هم کاری و هم افزایی با حضور سرهنگ شریعتی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا و مهندس اصغریان مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.

در این جلسه که مدیریت های توانمندسازی و اشتغال هم حضور داشتند، مدیر کل امور روستایی و شورا های استان داری ضمن  گرامیداشت یاد و خاطر شهدای جهادگر،  رسیدگی به معیشت روستاییان، اشتغال زایی برای آنها و همچنین برطرف کردن محدودیت های تولید را ضروری دانست و روستا نشینان را مردمانی شریف، کم توقع و حاضر در صحنه معرفی کرد.

حسن اصغریان با بیان اینکه عمران و آبادانی در روستاها از وظایف دولت می باشد افزود: ما در راستای محرومیت زدایی در روستاها تلاش خواهیم کرد.

در این دیدار سرهنگ غلامرضا شریعتی ضمن بیان فعالیت سازمان بسیج سازندگی در حوزه های محرومیت زدایی، عمران و آبادانی و همچنین اقتصاد مقاومتی، رسیدگی به محرومین را نیازمند داشتن آگاهی و اطلاعات دقیق از ضروریات روستا دانست و اعلام کرد در جهت سرعت بخشیدن به رفع محرومیت  روستاها همکاری با اداره کل روستایی لازم می باشد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها