شناسه خبر :۱۵۵۲

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دیدار با آیت الله طبرسی مطرح کرد؛ همکاری تنگاتنگ بسیج دانشجویی مازندران و حوزه های علمیه

نسخه مناسب چاپ
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دیدار با آیت الله طبرسی بیان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از توانمندی حوزه در برنامه های خود بهره می برد، طلاب و روحانیون در برنامه های طرح ولایت دانشگاهی و استانی، اردوهای راهیان نور و اردوهای جهادی دانشجویی نقش ویژه ای را ایفا می کنند.
شهرام نوری با تبریک فرا رسیدن روز وحدت حوزه و دانشگاه نگاه رهبر معظم انقلاب را روی آوری علم و دین به یکدیگر دانست و اظهار کرد:  بسیج دانشجویی سعی کرده در اکثر برنامه های محوری خود از حضور طلاب و روحانیون بهره ببرد.
وی با بیان اینکه طلاب در اردوهای جهادی نقش پدر معنوی دانشجویان جهادی را ایفا می کنند، تصریح کرد: حضور طلاب و روحانیون در ادوهای راهیان نور دانشجویی بر تاثیر معنوی دانشجویان بسیار تاثیرگذار بوده است.
نوری در بخش دیگری از سخنانش به همکاری روسای دانشگاه ها با بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: ۴۰ هزار نفر دانشجو در بسیج دانشجویی جذب و سازماندهی شده اند که تحقق این مهم با همکاری روسای دانشگاه ها میسر شد.
وی تاکید کرد: بسیج دانشجویی مازندران در سال ۹۵ رتبه دوم کشور را به دست آورد و در شش ماه امسال نیز توانست رتبه اول کشور به خود اختصاص دهد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها