فراخوان مردمی سپاه کربلا در جمع آوری کمک به مردم سیلزده سیستان و بلوچستان

پنجشنبه, 10/26/1398 - 16:34 mazandaran
فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد:

فراخوان مردمی سپاه کربلا در جمع آوری کمک به مردم سیلزده سیستان و بلوچستان

فرمانده سپاه کربلا مازندران،با اشاره به فراخوان مردمی سپاه کربلا در جمع آوری کمک به مردم سیلزده سیستان و بلوچستان از اعلام آمادگی گروه های جهادی برای کمک به مردم سیستان خبر داد.
فراخوان مردمی سپاه کربلا در جمع آوری کمک به مردم سیلزده سیستان و بلوچستان

به گزارش معاونت فرهنگی و رسانه ای بسیج سازندگی مازندران،سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به وقوع سیل در سیستان و بلوچستان و مراکز جنوب شرقی کشور گفت: وقوع سیل  در جنوب شرق سبب شد تا گروه های جهادی با هدف امداد رسانی به مناطق سیلزده برویم.

وی افزود: به ‌زودی یک تریلی اجناس مورد نیاز مردم شامل کنسرو،پتو،مایحتاج ابتدایی به این مراکز  ارسال خواهد شد..

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به فراخوان مردمی با هدف جمع آوری کمک های مردمی تصریح کرد: مردم می توانند در پایگاه‌ها و رده‌های سپاه در شهرستان‌ها کمک‌های خود را تحویل دهند.

او در ادامه گفت: هماهنگی‌های لازم با سپاه سیستان و بلوچستان نیز برای توزیع کالاهای مورد نیاز مردم انجام شد.

او در ادامه بیان کرد:از امروز بنا شد،نیازمندی‌های مورد نیاز مردم سیستان جمع آوری و جمع‌بندی لازم هم صورت پذیرد.

بابایی ادامه داد:مردم استان مازندران در زلزله سرپل ذهاب و سیل اوایل سال درخشیدند و با برطرف کردن نیازهای استان مازندران ،مردم استان گلستان، لرستان و خوزستان را هم در امداد رسانی یاری رساندند.

فرمانده سپاه کربلا همچنین با بیان اینکه به دلیل بعد مسافت برنامه‌ریزی دقیق در امداد رسانی ضرورت دارد گفت:دراعزام گروه‌های جهادی ،فنی و تخصصی نیز هماهنگی لازم با قرارگاه قدس سپاه در شرق کشور و سپاه سلمان سیستان و بلوچستان انجام شد تا در صورت نیازدر این زمینه  برنامه ریزی لازم انجام شود.