چهارشنبه, 12/02/1396 - 15:04 mazandaran
ریاست سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا

اعزام گروه های جهادی شهرستانها جهت کمک به ساخت واحدهای مسکونی زلزده زدگان کرمانشاه

به گزارش مدیریت فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا ؛ سرهنگ شریعتی ریاست سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا اظهار داشت : تا کنون بیش از 5 گروه جهادی از شهرستانها جهت ساخت واحد های مسکونی زلزله زدگان کرمانشاه از آغاز دهه فجر به منطقه قلعه شاهین سر پل ذهاب اعزام شده اند .
اعزام گروه های جهادی شهرستانها جهت  کمک به ساخت واحدهای مسکونی زلزده زدگان کرمانشاه

وی خاطر نشان کرد : هر 10 روز یک گروه جهادی تا پایان اردیبهشت به کرمانشاه اعزام خواهند شد و از همه کسانی که علاقه مند اند تا در این حرکت ما را یاری کنند می توانند به بسیج سازندگی شهرستانها جهت ثبت نام مراجعه فرمایند .
غلامرضا شریعتی بیان کرد : در تعطیلات نوروز قرارگاه خدمت رسانی سپاه کربلا در بخش قلعه شاهین شهرستان سرپل ذهاب آمادگی دارد تا گرو ه های بیشتری را پذیرا باشد و در راستای  محرومیت زدایی و ساخت 76 واحد مسکونی زلزله زدگان تحت پوشش بهزیستی هیچ کمکی را را دریغ نخواهد کرد .
در ادامه حسن زاده کارشناس حرکت های جهادی شهرستان میاندرود با بایان این مطلب که یک گروه 15 نفره از شهرستان میاندرود جهت اعزام به کرمانشاه ساماندهی شده و بسیج سازندگی شهرستان میاندرود 12 گروه جهادی را جهت ساخت و اتمام واحد های مسکونی بسیج خواهد کرد .