رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم استان گروه جهادی حضرت قمربنی هاشم(ع) سپاه به منطقه موگویی شهرستان کوهرنگ اعزام می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی مردانشاه کارشناس قرارگاه بسیج ناحیه امام رضا(ع) در این خصوص گفت : خواهران بسیجی باحضور در محله‌های مختلف شهر در حال انجام اردوی جهادی فرهنگی با مضمون ایجاد اطلاع رسانی در خصوص اعتیاد، ناهنجاری‌های جامعه و کمک به خانواده‌های درگیر بیماری اعتیاد، هستند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی سرهنگ عمو مهدی فرمانده سپاه ناحیه کاشان از اعطای تسهیلات به روستائیان کاشان با اعتباری بالغ بر۸۰ میلیارد ریال خبر داد.
درحالی امسال ۶۰ میلیون و ۱۳۱ هزار دلار صادرات از استان همدان انجام شده که کشمش به تنهایی با ارزآوری ۱۲ میلیون و ۵۳۲ هزار دلار ۲۰.۸ درصد ارزش صادرات را به خود اختصاص داده است.
آقا و خانم موهبتی، زوج همدانی و کارآفرینانی هستند که دست جوانان شهر را به تولید وفراوری آجیل ایرانی بند کرده اند.
مسئول بسیج سازندگی میبد از پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در حوزه های مختلف صنایع دستی و تبدیلی و نیز کشاورزی خبر داد.
حدود ۵۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در حوزه‌های راه‌سازی، آبرسانی، بهداشت و درمان، خانه عالم، مسجد و.. با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان در مناطق محروم مازندران در سال جاری اجرا می‌شود.
امام جمعه نهاوند گفت: قناعت و اعتماد به مسئولان راههای برون رفت از مشکلات و مسائل است.
این روزها مطب‌های خصوصی پزشکان و کلینیک‌های درمانی بیشتر از هر زمان دیگری مشتری دارند. پزشکانی که برای رونق مطب‌های خود دست به هر کاری می‌زنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به اجرای پویش "نذر آب" برای مناطق گرفتار خشکسالی گفت: کاروان سلامت هلال‌احمر همدان با حضور در سیستان و بلوچستان به بیش از ۳ هزار نفر خدمات پزشکی رایگان ارائه کرده است.
گروه فرهنگی - رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌غربی بابیان اینکه اصحاب رسانه همواره در تمام عرصه‌های محرومیت‌زدایی و فعالیتهای سازندگی، یار و همراه سپاه و بسیج بوده‌اند، گفت: رسانه و قلم آزاد از هیچ قدرتی در دنیا هراس نداشته و از رسانه‌های قدرتمند که در اختیار پول و قدرت هستند، تاثیرگذارتر است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان از برگزاری دوره پرورش و نگهداری زنبور عسل به همت گروه جهادی شهید عباس بابایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان خبر داد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، با بیان‌اینکه هیچ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان تعطیل نشده است، اظهار داشت: تنها یک واحد تولیدی به دلیل نبودن مواد اولیه به طور موقت تعیل شده که به محض رسیدن مواد مورد نیاز شروع به کار می‌کنند.
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه و مسئول دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان بر ممنوعیت خرید بیش از ۴۸۶ نوع اقلام کالاهای خارجی دارای تولید مشابه داخلی تأکید کرد
رئیس دامپزشکی شهرستان بهار از اجرای طرح پایش و مراقبت بیماری‌های زنبورعسل در این شهرستان خبر داد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان از اردوهای جهادی حوزه شهیده گروسیان همدان در مدرسه عطیه سرکشی کرد.
از نقش بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد زیرساخت های لازم آن با تولید در جامعه نباید غافل ماند، بانوان ایران زمین ذوق و سلیقه ویژه ای در عرصه های صنایع دستی دارند و اگر با اندک حمایت مسئولان همراه شوند این خودباروی را هم در عمل و در بطن جامعه می توانند در راستای تولید، ایجاد اشتغال و کسب درآمد و در نهایت پویایی اقتصادی نشان دهند.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی شهرستان همدان گفت: هیچ کمبودی در حوزه لوازم خانگی در همدان وجود ندارد تا بدان جا كه آمادگی داريم نیاز استان را تأمین کنيم.

صفحات

تازه ها