جلسه هیات اندیشه ورز جهادگران تهران بزرگ با حضور دکتر زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور ، دکتر حمیدرضا الله بداشتی جانشین بسیج سازندگی کشور و صادق مفرد مسئول مطالعات و هدایت حرکت های جهادی در مرکز بسیج سازندگی تهران بزرگ برگزار گردید.
جلشه شورای جهادگران تهران بزرگ با حضور دکتر زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور ، دکتر حمیدرضا الله بداشتی جانشین بسیج سازندگی کشور و صادق مفرد مسئول مطالعات و هدایت حرکت های جهادی در مرکز بسیج سازندگی تهران بزرگ برگزار گردید.
بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب، نقشه راه برون رفت از مشکلات و دستیابی به توسعه است که همت جهادی مسئولان و مردم را می طلبد و بسیج سازندگی در این عرصه کارهای موثری به انجام رسانده است.
جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) اقدام به ثبت نام ویژه دوره تخصصی محیا ویژه گروه های جهادی فعال در محلات حاشیه نشین کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سنندج از اهدای ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان توسط بسیج سازندگی کردستان از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سیدالشهدا خبر داد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: توانمندسازی و سازماندهی گروه‌های جهادی، کمک به دولت در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و کمک به اقتصاد مقاومتی مأموریت و رسالت بسیج سازندگی است.
بسیجی کسی ست که روحیه جهادی داشته باشد، تبعیت از ولایت داشته و دستورات مقام معظم رهبری را براساس شاخصه ها و سنجه های ایشان در جامعه پیاده کند. با ولایت حرکت کند و از ولایت پیشی نگیرد.
به مناسبت هفته بسیج، با حضور امام جمعه رابر، فرماندار شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت رابر، رئیس کمیته امداد رابر، مسئول بسیج سازندگی رابرو جمعی از مسئولان شهرستان یک واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در روستای ننوک شهرستان رابرافتتاح و پایگاه مقاومت شهدای کهنوج و گرینوئیه به بهره‌برداری رسید.
همزمان با سراسر کشوراجرای طرح نهضت «نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز» در رابرآغاز شد.
هستند جهادگرانی که بدون هر چشم داشتی در محرومترین مناطق کشور، دست یاری به سوی هموطنان خود دراز می کنند تا ذره ای از مشکلات آن ها را برطرف کنند.
فرمانده سپاه ملایر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ۵۰ گروه جهادی شامل ۴۰۰ بسیجی به مناطق مختلف شهرستان برای خدمت‌رسانی اعزام شدند.
«شهلا چراغعلی» یکی از معلمان دغدغه‌مند تویسرکان است، او از عهدش در خدمت بسیجی‌وار به مردم می‌گوید و معتقد است ۱۵ سال پیش اقتصاد مقاومتی را در مدرسه‌اش پیاده کرده و تا جای ممکن سبک زندگی اسلامی را به دانش‌آموزانش آموزش داده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای بسیج استان همدان نقطه عزیمتی است برای گسترش و افزایش صد برابری از وضع فعلی به وضع مطلوب گفت: این نمایشگاه از جامعیت برخوردار بود و خیلی باذوق و سلیقه برپا شده است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رزن گفت: ۱۱۰ گروه جهادی در شهرستان رزن در حال انجام اقدامات جهادی هستند.
رییس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه جهادگران ژنرال‌های جنگ اقتصادی هستند، گفت: اردوهای جهادی یک تشکل صرف برای خدمت‌رسانی نیست، بلکه مدیران جهادی آینده در آنها شناسایی می‌شود.
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از برگزاری بیش از ۲۶۰۰ اردوی جهادی طی امسال در این استان خبر داد.
پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد و فرماندار شهرستان پنج واحد مسکونی سیل‌زدگان که به همت بسیج سازندگی ساخته شده بود، به خانواده‌ها واگذار شد.
ابتدای سال جاری بود که بر اثر سیلاب و به دنبال آن رانش بی سابقه زمین، روستای برفیان در تویسرکان تخلیه می شود و اما این روزها کلنگ ساخت واحدهای مسکونی در روستا به زمین زده شده است تا با همکاری سپاه و بنیاد مسکن روستای جدید برفیان در پایین دست آن ساخته شود.
روستای هدف گردشگری کاج در شهرستان درگزین، یکصد کارگاه تولید قاب عکس دارد.

صفحات

تازه ها