فرمانده سپاه شهرستان فردیس گفت : طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت هر مسجد یک خانه طرحی موثر برای کاهش درد مردم مناطق سیل زده است.
مسئول اتاق اصناف استان البرز گفت: اصناف و بازاریان استان البرز در این طرح پیش قدم خواهند بود
محمدی فرد با توجه به اهمیت این طرح گفت: طرح جهاد همبستگی ملی فرصت مناسبی برای رفع مشکل سیل‎زدگان است که می تواند در تسریع کمک رسانی کمیته امداد نقش به سزایی داشته باشد.
مسئول بسیج سازندگی در سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به نقش مساجد در کمک رسانی به نظام اسلامی در طول انقلاب، اظهار داشت: طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت مساجد به عنوان پایگاهی برای خدمت رسانی به قشر نیازمند از جمله سیل زدگان مطرح شد.
سردار مرتضی کشکولی امروز جلسه هماهنگی قرارگاه بازسازی منازل سیل زدگان لرستان، گفت: جلسه امروز در بحث بازسازی مناطق سیل زده با حضور نمایندگان سپاه ۷ استان که به صورت معین در لرستان حضور دارند برگزار و در مورد ساخت منازل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بحث شد.
سپاه روح الله استان مرکزی ۶۰ دستگاه کامیون کمک های مردمی استان را به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال کرد.
بانوی کارآفرین بیجاری که دوخت کیف های چرمی دست دوز منبع درآمدش است گفت: با حمایت مسوولان و راه اندازی کارگاه چرم دوزی می توانم زمینه اشتغال بانوان بیجاری را فراهم کنم.
با توجه به اجرای طرح ملی سنجش فشار خون در سطح استان اصفهان ، سازمان بسیج سازندگی با عوامل اجرایی طرح همکاری و مشارکت دارد.
مدیر فنی و عمرانی سازمان بسیج سازندگی استان قم از رسیدگی فوری به مشکل نبود آب و برق منازل حوالی تصفیه خانه فاضلاب شماره یک شهر قم به همت ارگان ها و سازمان های استانی خبر داد.
سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام طی بازدید از کارگاه آموزشی تسهیلگران بیاناتی را نیز برای شرکت کنندگان در این کارگاه داشتند و سپس به پرسش های تسهیلگران پاسخ دادند
بازدید مسئول بسیج سازندگی شهرستان مبارکه از مرکز فنی وحرفه ای خواهران
استان اصفهان با تولید سالانه ۱۰ میلیون لیتر گلاب، قطب تولید این فراورده و اسانس و روغن گیاهی در کشور است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بندر خمیر گفت: ما اهل جنگ نیستیم ولی فکر تجاوز به آب و خاک ایران اسلامی را با قدرت هرچه تمام تر پاسخ خواهیم داد و رییس جمهور آمریکا باید بداند که پهباد گلوبال هاوک که برای ما چیزی نیست و ما پاسخ بزرگتر از آن هم خواهیم داد.
۵ گروه جهادی برای مبارزه با آفت ملخ به روستا‌های شهرستان حاجی آباد اعزام شدند.
فرمانده سپاه انصارالحسین‌(ع) استان همدان از ساخت و مرمت ۵۰۰ باب منزل مسکونی سیل‌زدگان استان همدان با محوریت مساجد و با حضور گروه‌های جهادی، مردم و خیرین خبر داد.
فرمانده سپاه قهاوند بیان کرد: سومین محموله از کمک های مردم منطقه قهاوند به ارزش ۲۰۰ میلیون به مناطق سیل زده ارسال شد .
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان از مشارکت جهادگران استان همدان در بازگشایی نهرهای سیلاب گمیشان گرگان خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: همت بسیجیان متخصص در کمک رسانی و خدمت رسانی به مناطق محروم، سرعت بخشیدن به کارها را به صورت فنی و تخصصی ارتقاء می بخشد.

صفحات

تازه ها